قیمت پیشرفته ترین و بهترین دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب سال 2024

لیست قیمت فلزیاب خرداد ماه سال 1403 – در لیست زیر برای کاهش سردرگمی و انتخاب راحت تر کاربران عزیز تمامی دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب با تفکیک رنگ مشخص شده است

که هر رنگ نشان دهنده سیستم و نوع کاربری دستگاه می باشد

قیمت فلزیاب
 

توضیح مختصر نوع کاربری دستگاه ها:

نقطه زن: اساس کار گنج یابی که کاربرد آن شناسایی محل دقیق فلز است.

اسکنر ژئوفیزیک: کاربرد اصلی اسکنر ژئوفیزیک شناسایی حفره ها، تونل ها و فضای خالی است و در مواردی می تواند فلزاتی که قدمت بالایی دارند را نمایش دهد.

شعاع زن: شعاع زن ها مکمل نقطه زن ها هستند و به منظور ردیابی و شناسایی اهداف از راه دور طراحی شده اند و به هیچ عنوان نمی توانند نقطه دقیق هدف را مشخص کنند.

 

لازم به ذکر است تمامی دستگاه های موجود با تست به دست مشتری در ساروج و لایه های مختلف خاک و صخره ارائه داده می شوند

نمایندگی های فروش شرکت آلفا الکترونیک در آذربایجان های غربی و شرقی می باشد

(دوستان توجه کنید که با توجه به نوسان های چشمگیر بازار ارز ،قیمت های این لیست بصورت لحظه ای تغییر می کند لذا برای اطلاع از قیمت های بروز با شماره 09124732708 تماس حاصل نمایید)

فلزیاب آلفا اس ایکس 7000

اگر در مشاهده تصاویر مشکل داشتید می توانید از جدول لیست قیمت فلزیاب زیر استفاده کنید. در موبایل به سمت راست اسکرول کنید

فلزیاب چیست؟

یک وسیله الکترونیکی برای تشخیص وجود اشیاء فلزی، استفاده میشود و هنگام شناسایی فلزات سیگنال صوتی میدهد. دستگاه فلزیاب قابل حمل است و کارایی دیگر آن شناسایی سلاح های مخفی، مواد منفجره و … در مکان های عمومی میباشد.

فلزیاب ها چگونه کار می کنند؟

فلزیاب ها دستگاه هایی هستند که اجسام فلزی را با میدان های مغناطیسی تشخیص می دهند. یک فلزیاب از یک سیم پیچ برای ایجاد میدان مغناطیسی استفاده می کند و اجسام فلزی را از طریق این میدان مغناطیسی تشخیص می دهد. هنگامی که سیم پیچ آشکارساز یک میدان مغناطیسی ایجاد می کند، یک جسم فلزی این میدان مغناطیسی را قطع می کند و تغییر در میدان مغناطیسی رخ می دهد. این تغییر توسط سیم پیچ دوم آشکارساز تشخیص داده می شود و در نتیجه دستگاه سیگنال تولید می کند. این سیگنال می تواند به صورت یک هشدار صوتی یا تصویری باشد و هر چه به جسم فلزی نزدیکتر شوید، سیگنال قوی تر می شود. به این ترتیب از فلزیاب ها برای تشخیص اجسام فلزی استفاده می شود. فلزیاب ها به طور گسترده در مناطقی مانند غربالگری های امنیتی در فرودگاه ها، کاوش های باستان شناسی، فعالیت های معدن، گنج یابی استفاده می شوند.

فلزیاب ها به عناصر فلزی مانند آهن، نیکل، طلا، نقره، مس، قلع، سرب، آلومینیوم حساس هستند. برخی از این فلزات دارای خواص مغناطیسی هستند و به میدان های مغناطیسی پاسخ می دهند. بنابراین فلزیاب ها با تشخیص میدان های مغناطیسی می توانند این فلزات را شناسایی کنند. با این حال، فلزیاب ها نیز محدودیت هایی دارند. به عنوان مثال، فلزات با اندازه کوچکتر و خواص مغناطیسی کمتر تشخیص داده می شوند. همچنین برخی از فلزیاب ها فقط می توانند انواع خاصی از فلز را تشخیص دهند، در حالی که برخی دیگر به بیش از یک نوع فلز حساس هستند. برخی از فلزیاب ها به طور خاص برای تشخیص طلا و سایر فلزات گرانبها طراحی شده اند. حساسیت و ویژگی های قابل تنظیم چنین آشکارسازهایی آنها را برای کاربردهای خاص مانند جستجوی طلا ایده آل می کند. در نتیجه، فلزیاب ها به بسیاری از عناصر فلزی مختلف حساس هستند، اما حساسیت، قابلیت تنظیم و طراحی آشکارساز به نوع و اندازه فلزات قابل تشخیص بستگی دارد.

فلزیاب

اجزای فلزیاب ممکن است در مدل ها و طرح های مختلف متفاوت باشند. با این حال، به طور کلی عبارتند از:

 1. سیم پیچ: سیم پیچ برای تشخیص اجسام فلزی با سنجش میدان مغناطیسی استفاده می شود. سیم پیچ می تواند سیمی باشد که به دور یک میله یا لوله پیچیده شده است.
 2. نوسانگر: نوسان ساز میدان مغناطیسی حس شده توسط سیم پیچ را به سیگنال های الکتریکی متفاوت تبدیل می کند.
 3. آشکارساز: آشکارساز تغییرات میدان مغناطیسی را تشخیص می دهد، سیگنال ها را پردازش می کند و امکان تشخیص اجسام فلزی را فراهم می کند.
 4. بلندگو: بلندگو سیگنال های پردازش شده توسط آشکارساز را به سیگنال های صوتی تبدیل می کند و به کاربر کمک می کند تا اشیاء فلزی را پیدا کند.
 5. منبع تغذیه: منبع تغذیه انرژی الکتریکی لازم برای کارکرد فلزیاب را تامین می کند. منبع تغذیه می تواند یک باتری یا یک باتری قابل شارژ باشد.
 6. مدار کنترل: مدار کنترل برای تنظیم حساسیت، صدای سیگنال، عملکردها و سایر مشخصات فلزیاب استفاده می شود.
 7. صفحه نمایش: برخی از فلزیاب ها دارای نمایشگری هستند که نوع و عمق اجسام فلزی شناسایی شده را نشان می دهد.
 8. پردازنده: برخی از فلزیاب های پیشرفته ممکن است پردازنده ای داشته باشند که داده هایی مانند اندازه، نوع و عمق اجسام فلزی شناسایی شده را پردازش می کند.

علاوه بر این قطعات، بسیاری از فلزیاب ها با لوازم جانبی مختلفی عرضه می شوند. به عنوان مثال: هدفون، کاوشگر مغناطیسی، کویل جستجو، کیف های حمل به کاربر کمک می کند تا به طور موثرتری از فلزیاب استفاده کند.

چه نوع فلزیاب هایی وجود دارد؟

 • فلزیاب های الکترومغناطیسی فلزیاب های الکترومغناطیسی بر اساس یکی از دو فناوری جستجو کار می کنند
 • فلزیاب های دوربرد. فلزیاب های دوربرد از آنتن های جستجو برای دریافت سیگنال های هدف استفاده می کنند
 • فلزیاب های تصویربرداری سه بعدی
 • فلزیاب های چند سیستمی
 • فلزیاب های فرکانس بسیار پایین (VLF)
 • فلزیاب های القای پالس (PI)

فلزیاب های دوربرد
فلزیاب های دوربرد از آنتن های جستجو برای دریافت سیگنال های هدف استفاده می کنند. این دستگاه ها با میدان بسیار گسترده ای مشخص می شوند. اسکن و عمق جستجوی بالایی در مقایسه با انواع دیگر فلزیاب ها دارند. استفاده از دستگاه‌های دوربرد آسان است نتایج جستجو با تخمین عمق اهداف را نشان میدهند.

فلزیاب های تصویربرداری سه بعدی
فلزیاب های تصویربرداری سه بعدی دستگاه هایی هستند که از پروب های مخصوص برای اسکن زمین استفاده می کنند سپس نتایج اسکن معمولاً بر روی صفحه رایانه یا تبلت در یک نمودار سه بعدی نمایش داده می شود. با این حال، این دستگاه ها با دقت بالا و پوشش میدان گسترده ای از اسکن و ویژگی های متعدد مشخص می شوند که نتایج دقیق را برای جستجوگر حرفه ای نشان میدهد.

فلزیاب های چند سیستمی
برخی از دستگاه های فلزیاب وجود دارند که ممکن است حاوی بیش از یک سیستم جستجو باشند. با این حال، از فناوری های مختلف در یک دستگاه استفاده می کند گزینه های جستجو برای برنامه های مختلف استفاده می شود.

مثال: اسکنر سه بعدی Gold Star شامل 8 سیستم جستجو است:
– ۸ سیستم جستجو برای همه کاربردهای فلزیاب از جمله:
سیستم سنجش دستی – سنجش قابل کنترل – سیستم سنجش خودکار – سیستم یونی – سیستم بیونیک – سیستم اسکن زمینی سه بعدی – سیستم اسکن جریان زنده – سیستم موقعیت‌یابی هدف دقیق

فلزیاب فرکانس بسیار پایین (VLF)

تست VLF از ولتاژ تست کمتری در مقایسه با روش های دیگر مانند آزمایش جریان مستقیم (DC) و فرکانس توان (PF) استفاده می کند. این سطح ولتاژ کاهش یافته خطر شوک الکتریکی را برای تکنسین‌هایی که آزمایش‌ها را انجام می‌دهند کاهش می‌دهد و ایمنی کلی در طول فرآیند آزمایش را افزایش می‌دهد. این نوع فلزیاب به دلیل پیشرفت های تکنولوژیکی آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برخلاف فلزیاب های دیگر که فقط یک سیم پیچ دارند، VLF دارای 2 سیم پیچ کروی است که هر کدام به عنوان فرستنده و گیرنده عمل می کنند. فرستنده میدان مغناطیسی را می فرستد در حالی که گیرنده میدان مغناطیسی را از فلز دریافت می کند.

مزایای فلزیاب های VLF (فرکانس بسیار پایین):

 • قیمت مناسب: فلزیاب های VLF به طور کلی از فلزیاب های پالسی ارزان تر هستند.
 • سادگی: فلزیاب های VLF به طور کلی ساده تر از فلزیاب های پالسی هستند و استفاده از آنها آسان تر است.
 • مصرف باتری کم: فلزیاب های VLF به طور کلی از باتری کمتری نسبت به فلزیاب های پالسی استفاده می کنند.
 • کمتر تحت تاثیر تداخل الکتریکی: فلزیاب های VLF کمتر تحت تاثیر تداخل الکتریکی ناشی از خطوط برق و سایر منابع قرار می گیرند.
 • مناسب برای مبتدیان: فلزیاب های VLF به دلیل قیمت مناسب، سادگی و کاربری آسان، برای مبتدیان و کاوشگران تفریحی ایده آل هستند.

معایب فلزیاب های VLF:

 • عمق کاوش کمتر: فلزیاب های VLF به طور کلی نمی توانند اهداف را در اعماق زیاد مانند فلزیاب های پالسی پیدا کنند.
 • تفکیک ضعیف تر: فلزیاب های VLF ممکن است در تمایز بین انواع مختلف فلزات به اندازه فلزیاب های پالسی دقیق نباشند.
 • تداخل بیشتر از مواد معدنی: فلزیاب های VLF می توانند بیشتر تحت تاثیر مواد معدنی موجود در زمین قرار گیرند، که می تواند منجر به هشدارهای کاذب شود.
 • کارایی کمتر در زمین های دشوار: فلزیاب های VLF ممکن است در زمین های دشوار مانند زمین های معدنی و آب شور به خوبی کار نکنند.

 

 

خرید فلزیاب

 

فلزیاب القای پالس (PI)
فلزیاب القایی پالس معمولاً توسط افراد امنیتی برای شناسایی سلاح های مخفی استفاده می شود. اگر برای یک ایست بازرسی در جاده متوقف شده اید و نگهبانانی را می بینید که با فلزیاب در اطراف ماشین شما قدم می زنند، احتمالاً از نوع القای پالس استفاده می کنند. بر خلاف VLF که دارای دو سیم پیچ متفاوت است، PI دارای یک یا مجموعه ای از سیم پیچ ها است که به عنوان یکی کار می کنند. از اکولوکاسیون استفاده می کند که در آن واکنش ساخته شده توسط فلز به شکلی از “پالس” پاسخ می دهد. اگر به دنبال شکار در خاک بسیار معدنی هستید بهترین کار شما استفاده از دستگاه PI است زیرا عملکرد بهتری نسبت به VLF دارد.

مزایای فلزیاب های پالسی:

 • عمق کاوش بیشتر: فلزیاب های پالسی به طور کلی می توانند اهداف را در عمق بیشتری نسبت به فلزیاب های VLF (فرکانس بسیار پایین) پیدا کنند. این امر به دلیل استفاده از پالس های الکتریکی قدرتمند است که می تواند به اعماق زمین نفوذ کند.
 • تفکیک بهتر: فلزیاب های پالسی می توانند بین انواع مختلف فلزات با دقت بیشتری تمایز قائل شوند. این امر به دلیل تجزیه و تحلیل پیچیده تری از سیگنال های بازگشتی است که توسط آنها انجام می شود.
 • کمتر تحت تاثیر مواد معدنی: فلزیاب های پالسی کمتر تحت تاثیر مواد معدنی موجود در زمین قرار می گیرند. این امر به این معنی است که آنها خطای کمتری دارند.
 • مناسب برای زمین های دشوار: فلزیاب های پالسی می توانند در زمین های دشوار مانند زمین های معدنی و آب شور به خوبی کار کنند.

معایب فلزیاب های پالسی:

 • قیمت بیشتر: فلزیاب های پالسی به طور کلی از فلزیاب های VLF گران تر هستند.
 • پیچیدگی بیشتر: فلزیاب های پالسی می توانند پیچیده تر از فلزیاب های VLF باشند و استفاده از آنها ممکن است نیاز به آموزش بیشتری داشته باشد.
 • مصرف باتری بیشتر: فلزیاب های پالسی به طور کلی از باتری بیشتری نسبت به فلزیاب های VLF استفاده می کنند.
 • تداخل الکتریکی بیشتر: فلزیاب های پالسی می توانند بیشتر تحت تاثیر تداخل الکتریکی ناشی از خطوط برق و سایر منابع قرار گیرند.

 

فلزیاب امنیتی

فلزیاب های امنیتی برای تشخیص اجسام فلزی مانند تفنگ، چاقو و ابزار طراحی شده اند. به احتمال زیاد این دستگاه را در مراکز خرید، مدارس، فرودگاه و یا هنگام ورود به ساختمان های عمومی خاص دیده اید که از شما خواسته شده است که تمام اشیاء فلزی را در یک سینی جداگانه قرار دهید. برای شناسایی مواد غیرقانونی اسلحه چاقو و … استفاده میشود و در صورت شناسایی چنین ابزار هایی به نگهبان ها با صدایی هشدار میدهد. این دستگاه ها متحرک است و میتوان جای آن را عوض کرد. بسیاری از آشکارسازهای درب فلزی با میدان مغناطیسی و سیستم القای پالس کار می کنند.

 

فلزیاب امنیتی

مفاهیم کلیدی تشخیص در فلزیاب

فرکانس و عبارت Khz چیست؟

فرکانس اندازه گیری تعداد دفعات تکرار یک رویداد در 1 ثانیه است. واحد آن هرتز است. مخفف آن “hz” است. به عنوان مثال، (khz12) و (khz18) که به صورت kiloherz تلفظ می شود. اینها نشان می دهد که آشکارساز در فرکانس 12000 یا 18000 در ثانیه کار می کند. پس این دانش چه کاری برای ما انجام می دهد؟

رابطه فرکانس با طلایاب

اجازه دهید به طور خلاصه در مورد سیستم کار آشکارسازها صحبت کنم. آشکارسازها برای تولید امواج مغناطیسی در فرکانس های خاص طراحی شده اند. این امواج مغناطیسی یک میدان مغناطیسی در قسمتی که ما سیم پیچ یا سیم پیچ جستجو می نامیم ایجاد می کنند. اگر فلزی وارد میدان مغناطیسی شود، اختلال هایی در میدان مغناطیسی ایجاد می شود. این اختلالات توسط مدار الکترونیکی شناسایی می شوند. اگر فرکانس آشکارساز زیاد باشد، یک میدان مغناطیسی کوچک اما شدید و اگر فرکانس پایین باشد، یک میدان مغناطیسی پراکنده اما بزرگ ایجاد می شود. بین فرکانس آشکارسازها و عمق رابطه معکوس وجود دارد. یعنی هر چه فرکانس بیشتر باشد عمق کمتر است. با کاهش فرکانس، عمق افزایش می یابد. با این حال، آشکارساز فرکانس پایین خوب نیست. زیرا کاهش فرکانس، آشکارساز را نسبت به فلزات کوچک حساس نمی کند.

بالانس زمین چیست؟

ساختار خاک از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است. به عنوان مثال، برخی از خاک ها ممکن است بیش از حد دارای مواد معدنی آهن، برخی از توف های آتشفشانی، و برخی از خاک های تمیز غیر معدنی باشند. آشکارساز باید با تمام این ساختارهای خاک سازگار شود و در هر زمینی به طور پایدار کار کند. برای بالانس زمین می توان گفت که آشکارساز زمین را تشخیص می دهد.

سه نوع اصلی بالانس زمین وجود دارد:

 1. بالانس زمین دستی – تنظیم تعادل زمین را به صورت دستی تنظیم کنید تا حداقل میزان سیگنال زمین شنیده شود.
 2. بالانس زمین خودکار – آشکارساز به طور خودکار بهترین تنظیم تعادل زمین را تعیین می کند. این سریع، ساده و دقیق تر از تعادل زمین است.
 3. ردیابی بالانس زمین – آشکارساز به طور مداوم تنظیمات تعادل زمین را در حین تشخیص تنظیم می کند. این تضمین می کند که تنظیم تعادل زمین همیشه درست است.

اگر بالانس زمین را اشتباه انجام دهم چه اتفاقی می افتد؟

اگر تعادل زمین به اشتباه تنظیم شود، دستگاه به طور پایدار کار نمی کند. هنگام تماس با زمین سیگنال های جعلی می دهد. مهمتر از همه، عمق را از دست می دهد. به عنوان مثال، اگر دستگاه یک سکه را از ۴۰ سانتی متر بردارد، ممکن است در صورت تنظیم اشتباه زمین، به ۲-۳ سانتی متر کاهش یابد. به همین دلیل تعادل زمین در آشکارسازها بسیار مهم است.

تفکیک فلزیاب

تشخیص فلزیاب یا DISC یک ویژگی رایج در میان فلزیاب های نسبتا جدیدتر است که به وسیله آن می توان فلزات خاصی را نادیده گرفت تا از اشیاء معمولی اما کم ارزش جلوگیری شود. DISC مدرن اغلب با کنار گذاشتن سیگنال های دریافتی از فلز آهن شروع می شود، به سمت فویل قلع و سپس درب بطری های فولادی می رود و در نهایت به انواع مختلفی از شناسایی سکه های مختلف، حلقه های طلا و احتمالاً سایر فلزات گرانبها منتقل می شود.

 

مهم ترین پارامترها در خرید فلزیاب

 • ثبات و پایداری
 • عمق زنی بالا
 • نوع تفکیک دستگاه
 • قیمت فلزیاب
 • تست طلایاب در انواع خاک ها

قیمت فلزیاب ارزان مهم ترین فاکتور از نظر ایرانیان

همانطور که در لیست بالا مشاهده کردید قیمت فلزیاب okm، قیمت فلزیاب fisher، قیمت فلزیاب garrett، قیمت فلزیاب minelab و … نسبت به طلایاب های شرکتی متاسفانه در بازار ایران بیش از حد منطقی است زیرا که بنابر ارزش روز ارز قیمت گذاری میشود.

 

عمق طلایاب

فاکتورهای عمق شناسایی در خرید گنج یاب

برای خرید فلزیاب حتما باید به عمق زنی آن دقت کنیم. رایج ترین سوال در مورد دستگاه ها این است که “تا چه اندازه عمیق می شوند؟” پاسخ ساده این است: «به همان عمق قطر سیم پیچ”. بنابراین آشکارسازهایی با سیم پیچ های بزرگتر عمق بیشتری را تشخیص می دهند. با این حال، عمق تشخیص به فناوری آشکارساز و بسیاری از عوامل محیطی نیز بستگی دارد. عمقی که یک طلایاب می‌تواند هدف را شناسایی کند به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 • اندازه هدف: اهداف بزرگ را می توان عمیق تر از اهداف کوچک شناسایی کرد.
 • شکل هدف: اشکال دایره ای مانند سکه ها و حلقه ها را می توان عمیق تر از اشکال بلند و نازک تشخیص داد.
 • جهت گیری هدف: یک سکه افقی (مثلاً صاف خوابیده) را می توان عمیق تر از یک سکه عمودی (مثلاً روی لبه) تشخیص داد.
 • مواد هدف: فلزات با رسانایی بالا (مانند نقره) را می توان عمیق تر از فلزات کم رسانا (مانند سرب یا طلا) شناسایی کرد.

نکات انتخاب فلزیاب مناسب

انتخاب فلزیاب مناسب می تواند به شما در یافتن گنجینه های پنهان و لذت بردن از یک سرگرمی هیجان انگیز کمک کند. با این حال، با تنوع مدل های موجود در بازار، انتخاب می تواند دشوار باشد. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در انتخاب فلزیاب مناسب برای نیازها و بودجه تان آورده شده است:

1. نوع فلزی که می خواهید پیدا کنید

 • سکه: برای یافتن سکه های طلا و نقره، یک فلزیاب VLF با فرکانس بالا (حدود 12 کیلوهرتز) مناسب است.
 • جواهرات: برای یافتن جواهرات، یک فلزیاب VLF با فرکانس متوسط (حدود 8 کیلوهرتز) مناسب است.
 • ضایعات فلزی: برای یافتن ضایعات فلزی، یک فلزیاب VLF با کویل بزرگ و فرکانس پایین (حدود 4 کیلوهرتز) مناسب است.
 • گنجینه های عمیق: برای یافتن گنجینه های عمیق، یک فلزیاب PI (Pulse Induction) یا فلزیاب فرکانس بالا (چند فرکانسی) نیاز دارید.

2. نوع کاوش خود را در نظر بگیرید

 • کاوش های تفریحی: اگر به دنبال یک فلزیاب برای کاوش های گاه به گاه در پارک یا حیاط خود هستید، یک مدل ساده و مقرون به صرفه VLF (فرکانس بسیار پایین) ممکن است کافی باشد.
 • کاوش های حرفه ای تر: اگر به دنبال کاوش در مناطق بزرگتر یا یافتن اشیاء عمیق تر هستید، ممکن است به یک فلزیاب PI (پالس القایی) یا فرکانس بالا نیاز داشته باشید.

عمق کاوش مورد نظر

 • فلزیاب های تفریحی (تا 30 سانتی متر): برای کاوش در سواحل و پارک ها، یک فلزیاب کم عمق کافی است.
 • فلزیاب های میان رده (تا 60 سانتی متر): برای کاوش در مکان های تاریخی و حاشیه رودخانه ها، یک فلزیاب با عمق کاوش متوسط ​​مناسب است.
 • فلزیاب های حرفه ای (بیش از 60 سانتی متر): برای کاوش در معادن و مناطق باستانی، یک فلزیاب عمیق نیاز دارید.

 

3. بودجه خود را تعیین کنید: فلزیاب ها می توانند از چند صد یورو تا چند هزار یورو قیمت داشته باشند. قبل از شروع به جستجو، محدوده قیمتی را که می توانید بپردازید تعیین کنید.

4. ویژگی های اضافی را در نظر بگیرید

 • تفکیک: این ویژگی به شما امکان می دهد انواع خاصی از فلزات را نادیده بگیرید.
 • تعادل زمین: این ویژگی به جبران مواد معدنی موجود در خاک که می تواند بر سیگنال فلزیاب تأثیر بگذارد کمک می کند.
 • شناسایی هدف: این ویژگی نوع فلزی را که پیدا کرده اید تخمین می زند.
 • وزن: فلزیاب های سبک تر برای کاوش های طولانی مدت راحت تر هستند.
 • منبع تغذیه: فلزیاب ها با باتری یا آداپتور برق کار می کنند.
 • صفحه نمایش: صفحه نمایش به شما امکان می دهد عمق، نوع فلز و سایر اطلاعات را مشاهده کنید.

 

5. از یک نمایندگی معتبر خرید کنید

خرید از یک نمایندگی معتبر به شما اطمینان می دهد که محصولی با کیفیت دریافت می کنید و می توانید در صورت بروز مشکل از خدمات پس از فروش بهره مند شوید.