گنج یاب Biotara یکی از قدرتمند ترین ردیاب های ترکیه میباشد. این دستگاه اجسامی که در زیر زمین قرار دارند، با افزایش زمان ماندن، کارایی و قدرت فرکانس هایی را که در آنها باقی می ماند افزایش می دهند.
به این ترتیب تشخیص این اجسام برای سیستم هایی که تشخیص الکترومغناطیسی انجام می دهند بسیار آسان تر می شود. با توجه به اندازه آنها می توان صخره هایی را که برای مدت طولانی در زیر خاک بوده اند با سیستم های آنتن پیشرفته شناسایی کرد. با کمک این سیستم های پیشرفته که Long Range Locators نام دارند، می توان ذخایر آب و معدنی را در اعماق چند متری شناسایی کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد دستگاه فلزیاب ها و خرید گنج یاب بیوتارا روی لینک کلیک کنید.

 

گنج یاب Biotara

 

گذشتگان بشر نیاز به اکتشاف و ارزیابی انواع مواد معدنی را که در این روزگار برای او در زیرزمین ضروری و ارزشمند بودند احساس می کرد. آب و منابع آب گاه مورد نیاز زندگی است، گاه معادنی مانند طلا، نقره، مس، برنز که گاهی امکان توسعه و غنی سازی تمدن ها را فراهم می کند و گاه سنگ های قیمتی. نیازها باعث شده است تا انسان ها روش های پشرفته تری ایجاد کنند. امروزه سیستم‌هایی که دارای آنتن‌های پیشرفته، مدارهای الکترونیکی و نرم‌افزارهایی هستند که با سنجش الکترومغناطیسی کار می‌کنند، جای روش های قدیمی را گرفته‌اند. مهم ترین دلیل موفقیت و کارایی این روش فرکانس کانی های زیرزمینی (طلا، نقره، مس، برنز، سنگ های قیمتی)، آب و گازها است.

امکانات گنج یاب Biotara:

کمپانی 5B، که عمیق‌ترین آشکارسازهای جهان را تولید می‌کند، یک سیستم اسکن میدانی را توسعه داده است که در نتیجه سال‌ها دانش و سال‌ها کار تحقیق و توسعه، نیازهای دقیق مصرف‌کنندگان را برآورده می‌کند. این سیستم الکترومغناطیسی بسیار پیشرفته که با نام “سیستم بیونیک BIOTARA” شناخته می شود و به بازار جهانی ارائه شده است، دقیقاً همان چیزی است که صنعت انتظار دارد. اصل کار این سیستم انرژی ساکن از بدن را می توان به عنوان ارزیابی با یک نرم افزار پیشرفته با شناسایی فرکانس هایی که هدف با تقویت آن با یک سیستم الکترونیکی حمل می کند، تعریف کرد. این سیستم پیشرفته با دقت برای کاربران طراحی شده است تا بهترین عملکرد را داشته باشند. گنج یاب Biotara یک آشکارساز تشخیص الکترومغناطیسی بسیار موثر است که برای اسکن میدانی طراحی شده است. 
کاربران نباید فراموش کنند:
هنگام جستجو با BIOTARA. برای تأیید اهداف شناسایی شده، کاملاً ضروری است که با یک آشکارساز قوی بررسی شود. همانطور که مشخص است، اسکن میدانی ویژگی جداسازی فلز را ندارد اما می تواند طلا، نقره و اشیاء گرانبهای مشابه را در زیر زمین شناسایی کند و همچنین معادن با همین اثر و سایر اثرات مغناطیسی توسط سیستم ها درک می شود. بنابراین، یک بار دیگر باید اهمیت تایید یک آشکارساز قطعی و خاص برای تشخیص قطعی را یادآور شویم.

 

ردیاب Biotara

 

مشخصات فنی ردیاب بیوتارا

  • طول: 50 سانتی متر
  • وزن: 2037 گرم
  • جداسازی فلز: ندارد
  • عمق سنج: ندارد
  • آهنگ های صوتی: ندارد
  • فرکانس: 5 کیلوهرتز
  • ولتاژ کاری: 2.4 ولت
  • نشانگر باتری: بله
  • باتری قابل شارژ: بله
  • زمان کار: 160 ساعت (با باتری 2700 میلی آمپر)

شاید بخواهید توضیحات این دستگاه را هم بخوانید:

طلایاب Ray finder

0/5 (0 دیدگاه)