فلزیاب Alpha SX9000 PRO محصول شرکت آلفا الکترونیک ایران میباشد. این گنج یاب قدرتمند حاصل تلاش های بی وقفه طراحان بنام و مطرح دنیا در زمینه فلزیاب میباشد. این دستگاه دارای امکانات و ویژگی های منحصر به فردی است که تمام نیاز های یک اپراتور را برآورده میکند به طور هوشمند و کاملا اتوماتیک طراحی شده است که تمام کاوشگران اعم از حرفه ای ها و مبتدی ها به راحتی استفاده کنند حتی آن هایی که تا به حال از یک دستگاه فلزیابی استفاده نکرده اند و تجربه گنج یابی ندارند!

 

فلزیاب Alpha SX9000 PRO

 

ویژگی های اصلی فلزیاب Alpha SX9000 PRO:

 • کاربرد: نقطه زن، اسکن، شعاع زن و حفره زن
 • عمق نفوذ: 5 تا 8 متر
 • نوع تفکیک: JUST GOLD
 • شعاع زنی: 230 متر خطی

 

معرفی و جعبه گشایی فلزیاب Alpha SX9000 PRO:

 

امکانات بهترین دستگاه جهان فلزیاب Alpha SX9000 PRO:

 1. عمق نفوذ و شناسایی اهداف تا عمق 5 الی 8 متر
 2. تفکیک اهداف به صورت JUST GOLD (فقط طلا)
 3. حذف ذرات و املاح معدنی موجود در خاک در 9 مرحله
 4. قابلیت کار در انواع محیط ها مانند مناطق مرطوب، نا هموار و سنگلاخی
 5. بالانس زمین هوشمند متناسب با محیط
 6. دارای تنظیمات 100% اتوماتیک
 7. توانایی اسکن زنده از اهداف زیر خاک (لایو اسکن)
 8. ذخیره سازی اسکن بصورت عکس و فایل
 9. نشانگر عمق 3 و 5 مرحله ای
 10. نمایش میزان حساسیت بصورت درصدی
 11. تنظیم میزان حساسیت دستگاه به صورت اتوماتیک
 12. قابلیت حذف پارازیت ها و سیگنال های مزاحم
 13. تحلیل و تفسیر هوشمند تصاویر گرفته شده
 14. دارای تبلت اندرویدی 7 اینچی
 15. قابلیت آشکارسازی فلزات بصورت صوتی
 16. شـعاع زنی بصورت خطی تا شعاع 230 متر با زاویه 45 درجه (در مدل پرو)
 17. قابلیت شناسایی حفره، تونل و فضای خالی تا عمق ‎‎8‎ متر الی 10 متر (در مدل پرو)

 

محتویات پکیج گنج یاب آلفا اس ایکس 9000:

 

محتویات پکیج گنج یاب آلفا اس ایکس 9000

 

 1. واحد اصلی دستگاه
 2. تبلت (صفحه نمایش دستگاه)
 3. شارژر دستگاه
 4. بندهای نگه دارنده لوپ 1×1 متری
 5. فلش دیسک دارای فایل های آموزشی
 6. کارت گارانتی
 7. دفترچه آموزشی
 8. سیم پیچ 1×1 متری
 9. لوپ 50×50 سانتی متری
 10. لوپ 30×30 سانتی متری (خرید آزاد)
 11. لوپ 25×25 سانتی متری(خرید آزاد)
 12. دسته لوپ
 13. بند گردن آویز
 14. بند نگه دارنده کمری

 

 

همانطور که مشاهده میکنید فلزیاب Alpha SX9000 PRO دارای امکانات منحصر به فردی است یعنی هر چیزی که یک اپراتور میخواهد را دارد. این گنج یاب قابل مقایسه با هیچ دستگاهی نیست چون اگر بخواهیم همه این امکانات را در مدل مشابهی داشته باشیم تقریبا غیر ممکن است زیرا مدل های برندی مثل طلایاب Lorenz Z2 از شرکت دیپ مکس و گنج یاب GPX 5000 از ماینلب روی یک قابلیت خاص تمرکز شده است و به سایر ویژگی های دستگاه بصورت کم رنگ پرداخته شده است.

بطور مثال در دستگاه طلایاب Lorenz Z2، قدرت اصلی دستگاه روی بخش عمق زنی دستگاه بوده و مابقی امکانات دستگاه مانند قدرت تفکیک و اسکن و حذف ذرات در حد و اندازه یه دستگاه برند دنیا و گران قیمت نیست!
یا در گنج یاب GPX 5000 فقط روی قدرت حذف ذرات و کشف اهداف ریز تمرکز شده است و قدرت عمق زنی دستگاه بسیار پایین است به شکلی که از این مدل نمی توان عمق بیشتر از 1.5 متر را انتظار داشت!

 

طلایاب اس ایکس 9000

 

همچنین دستگاه های برند معروف دارای بسیار زیادی دکمه و تنظیمات تخصصی است که باعث میشود همه اپراتور ها به ویژه مبتدی ها نتوانند با آن کار کنند اپراتور های با تجربه هم باید چندین جلسه آموزش ببینند و چند باری امتحان کنند و بعد به کاوش بپردازند. ولی در فلزیاب آلفا اس ایکس 9000 فقط با لمس چند گزینه ساده میتوانید دستگاه را حتی برای شرایط کوهستانی (بسیار مناطق سخت برای فلزیاب ها) نیز آماده کنید زیرا تمام امکانات این طلایاب هوشمند است و امکانات اتوماتیکی دارد و میتواند خود را با محیط متناسب کند.

 

تفاوت با Alpha SX7000:

این دستگاه نسبت به سری قبلی خود یعنی گنج یاب Alpha SX7000 تفاوت های چشمگیری دارد و از لحاظ قابلیت ها و امکانات قطعا بهتر از SX7000 می باشد که در بخش زیر چند مورد از مهم ترین تفاوت های مدل SX9000 نسبت به SX7000 را در ادامه شرح می دهیم:

 • افزایش عمق نفوذ 20 درصدی
 • میزان حذف ذرات در 9 مرحله که این مورد در مدل SX7000 فقط به صورت روشن و خاموش هست.
 • بالانس هوشمند و اتوماتیک که در مدل SX7000 بصورت دستی انجام می شود.
 • کار در محیط های ناهموار
 • قابلیت اسکن سه بعدی سریع
 • افزایش دو برابری طول عمر باتری (5 ساعت کار مداوم)
 • قابلیت ذخیره اسکن تا 100 عدد به صورت فایل اصلی که این امکان در مدل SX7000 بصورت اسکرین شات ممکن بود.
 • نشانگر حالت تفکیک برای فلزات باارزش به دو صورت صوتی و تصویری که این مورد در مدل SX7000 بصورت بی صدا انجام می شد.
 • قابلیت جدا شدن نمایشگر جهت سهولت موقع کاوش

 

منوهای دستگاه

 

پکیج Alpha SX9000 PRO :

این دستگاه را می توانید به همراه شعاع زن خریداری کنید

همانطور که افراد حرفه ای و با تجربه می دانند شعاع زن و نقطه زن مکمل یکدیگر هستند و با حذف شعاع زن کار به شدت دشوار و میزان خطا افزایش خواهد یافت. همچنین بدون نقطه زن هم هیچ وقت به موفقیت نمی توان رسید.

پس نتیجه می گیریم که وجود شعاع زن و نقطه زن در کنار هم واجب است. تجربه نشان داده است دستگاه هایی که کار نقطه زنی و شعاع زنی را با هم انجام می دهند، چون هر دو سیستم فرکانسی هستند، در کار یکدیگر تداخل ایجاد می کنند. شرکت آلفا دتــکتور برای حل این مشکل یک پکیج ویـــژه را مــعرفی می کند که در اصل دو سیستم در یک پکــیج بفروش می رسد و مجزا از یکدیگر هستند.

 

پکیج Alpha SX9000 PRO

 

پکیج ALPHA SX9000 PRO شامل دو سیستم مجزا می شود که سیستم ALPHA SX9000 عملیات نقطه زنی و اسکن را انجام می دهد و ردیاب LEADER X6 نیز کار شعاع زنی و حفره زنی را انجام می دهد. دستگاه های این پکیج بهترین مکمل برای یکدیگرند و بیشترین هماهنگی را با هم دارند که می تواند ویژگی های زیر را به شما ارائه دهد:

 

کاربرد: نقطه زن و اسکن+شعاع زن و حفره زن

قدرت عمق زنی نقطه زن و اسکن: 5 الی 8 متر

شعاع زنی: 230 متر خطی

عمق زنی شعاع زن و حفره زن: 8 الی 10 متر

 

پشتیبانی و گارانتی:

شرکت آلفا الکترونیک با سری Alpha SX7000 ثابت کرد که می توان کیفیت و کارایی فوق العاده را در کنار قیمت بصرفه تجربه کرد و فروش بالا و فیلم های رضایت مشتریان و موفقیت های کسب شده (ویدیوهای موجود در سایت) این ادعا را ثابت می کنند.
این شرکت این بار با نسل جدید سری دستگاه های طلایاب و گنج یاب Alpha برگشته است تا دوباره بر قله های کیفیت و کارایی و مشتری مداری بایستد و با افتخار اعلام می کند که در ساخت و طراحی دستگاه طلایاب Alpha SX9000 از بهترین طراحان و تکنولوژی های این حوزه استفاده کرده است و وجود بهترین قطعات الکترونیکی در ساخت این دستگاه، عمکلرد بی نظیر و بی عیب و نقص این دستگاه را تضمین می کند.

هنگام خرید این دستگاه خریدار میتواند تمامی آپشن ها را در هر نوع تستی (خاک، سنگ و صخره و 10 ایه و …) که مایل باشد، به دست خود تست کند و حتی در صورت تمایل می تواند بصورت همزمان با 3 دستگاه معروف از برندهای خارجی نیز مقایسه کنید و با خیال راحت خرید خود را نهایی کند و این یعنی شرکت آلفا الکترونیک از کیفیت بالای ساخته ی خود مطمئن هست که گارانتی و خدمات پس از فروش یک ساله را نیز به خریدار ارائه می کند
در موقع تحویل دستگاه تمامی آموزش های دستگاه بصورت جلسات تخصصی به خریدار ارائه می گردد و همچنین بسته آموزشی شامل دفترچه راهنمای تصویری رنگی و فلش دیسک محتوی فایل های آموزش ویدیویی نیز به خریدار تحویل داده می شود تا در صورت لزوم بتواند براحتی از آنها استفاده کند.

 

بهترین گنج یاب جهان آلفا اس ایکس 9000

 

خلاصه:

دستگاه فلزیاب Alpha SX9000 PRO آخرین محصول از سری دستگاه های SX شرکت AlphaDetector می باشد. تنظیمات هوشمند و کاملا اتوماتیک این دستگاه باعث می شود که حتی یک اپراتور آماتور هم بتواند بدون هیچ گونه آموزشی و تجربه گنج یابی از آن استفاده کند. این دستگاه گزینه های مختلفی برای همه نوع شرایط آب و هوایی و خاکی از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب کشور دارد و ایده آل ترین دستگاه برای خاک ایران است و هوشمند بودن تنظیمات باعث کاهش چشمگیر خطای ناشی از اپراتور می شود. این دستگاه در واقع رقیب سرسخت فلزیاب لورنز زد 2 ساخت شرکت DEEPMAX آلمان می باشد که هم از نظر عمق و هم از نظر تفکیک و اسکن از آن بالاتر است.

گنج یاب ALPHA SX9000 در دو مدل معمولی و پرو عرضه می شود که در در مدل پرو ، شعاع زن و حفره زن LEADER X6 نیز به پکیج این دستگاه اضافه می شود. به جرأت می توان گفت که ترکیب این دو دستگاه کاملا نیازهای یک کاوشگر حرفه ای را برطرف می کند و در هر نوع زمینی بهترین کارایی را ارائه می کند. در طراحی این دستگاه از ریزپردازنده شرکت موتورولا آمریکا استفاده شده است و مونتاژ آن توسط دستگاه های تمام اتوماتیک در ترکیه و ایران انجام می شود و محصول انحصاری شرکت آلفا دتکتور می باشد.

 

قیمت:

برای مشاهده قیمت بروز این دستگاه طلایاب و سایر دستگاه ها به لینک زیر مراجعه کنید:

لیست قیمت فلزیاب

4/5 (1 دیدگاه)