طلایاب EXP 3000 یک ابزار تصویربرداری قوی از زمین است. فناوری پیشرفته آن امکان اندازه گیری با وضوح های درخشان را تا عمق بسیار بالا می دهد. استفاده از فلزیاب کاملاً آسان و بدون نیاز به لپ تاپ امکان پذیر است. واحد اندازه گیری eXp 3000 شامل یک رایانه شخصی است که داده ها را بلافاصله به صورت رنگی نمایش می دهد. تمام داده های اندازه گیری شده در حافظه داخلی ذخیره می شوند و می توانند برای ارزیابی داده های اسکن و تعیین عمق، اندازه و موقعیت اهداف با نرم افزار Visualizer 3D به رایانه شخصی منتقل شوند.

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد نحوه کار و عملکرد آن ها و همچنین اطلاع از قیمت فلزیاب ایرانی و خارجی روی لینک کلیک کنید.

 

طلایاب EXP 3000

 

امکانات طلایاب EXP 3000:

  • وزن کل: 2.98 پوند (1.35 کیلوگرم)
  • 6 حالت عملکرد: اسکن زمین، اسکن تونل، مغناطیس سنج، اسکن مواد معدنی، PinPointer و اسکن زنده
  • صفحه لمسی: در کنار دستگیره کنترل چند منظوره، اپراتور ممکن است از صفحه لمسی داخلی اسکنر EXP 3000 استفاده کند. بنابراین عملکرد اسکنر زمینی ساده و سریع است.
  • Visualizer 3D: برای تجزیه و تحلیل دقیق در عمق اسکن های زمینی انجام شده ، eXp  3000 گزینه ای را برای انتقال داده های خود از طریق USB Stick به رایانه با نرم افزار Visualizer 3D ارائه می دهد.
  • فناوری بی سیم: جابجایی آسان بدون کابل با استفاده از فناوری Wireless WiFi. همه کاوشگرها داده ها را به صورت بی سیم به واحد مونتاژ و کنترل میله تلسکوپی منتقل می کنند.
  • ناوبری GPS: شکارچیان گنج که اسکن های زیادی انجام می دهند ممکن است GPS GPS داخلی را برای ثبت مختصات GPS همراه با مقادیر اسکن فعال کنند. بنابراین آنها می توانند به راحتی به منطقه اندازه گیری شده بازگردند.
  • رابط کاربری چند زبانه: یک رابط کاربری گرافیکی (GUI) با زبان های مختلف را برای درک بهتر اپراتورهای آن ارائه می دهد. همه عناصر و دیالوگ های منو به بیش از 12 زبان ترجمه شده است.

 

اسکنر EXP 3000

 

طلایاب EXP 3000 ساخت شرکت OKM detectors و آلمانی می‌باشد

0/5 (0 دیدگاه)