طلایاب EXP 6000 دستگاه فلزیاب تصویری سه بعدی است برای فلزیابی که کار را برای باستان شناسان آینده نگر، جویندگان طلا و نقشه برداران زمین  آسان می کند. این آشکارساز به طور کامل بی سیم است و می توان با یا صفحه نمایش لمسی، عینک ویدئو های آندروید و یا تبلت آندروید کنترل می شود. این اولین اسکنر زمین 3D در جهان است که با بهره گیری از جدید اختراع پروب تلسکوپی OKM است که می تواند 50-120 سانتی متر گسترش است.

 

طلایاب EXP 6000

 

رابط کاربری چند زبانه و اندازه گیری بی سیم بسیار منحصر به فرد اجازه می دهد پروب عملیات آسان است. درصد این سطح توسط طلایاب EXP 6000 با استفاده از نرم افزار ویژوالایزر ۳D به تجزیه و تحلیل تصاویر اسکن گرافیکی برای شناسایی اشیاء و تعیین عمق و گنج یابی و ابعاد اهداف زیرزمینی مانند آثار باستانی، گنجینه های با ارزش و اقلام تاریخی است. برای دریافت مشاوره رایگان و خرید طلایاب EXP 6000 روی لینک کلیک کنید

سوپر سنسور دستگاه ژئوفیزیک تصویری ای ایکس پی 6000:

این زمین پروب اندازه گیری تخصصی یکی از بهترین لوازم جانبی اسکنر زمین در بازار است. با استفاده از این تبعیض آنتن و پین با اشاره از اشیاء به خاک سپرده شد با سهولت امکان پذیر است.
سنسور تونل: این پروب اندازه گیری را می توان به ردیاب های فلزی 3D نصب شده برای تشخیص مخفی تونل ها، اتاقهای، زیرزمین ها، پناهگاه ها، غارها و بسیاری از دیگر اهداف کاورنو که معدوده فلزیاب ها از جمله دستگاه ژئوفیزیک EXP 6000 از آن برخوردار است.

 

اسکنر EXP 6000

 

سنسور پخش زنده:
این زمین پروب پیمایشگر پخش خواهد کرد اندازه گیری داده به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش دستگاه گنج یاب تصویری OKM EXP6000 به دیدن اشیاء زیرزمینی “زنده”. بنابراین اپراتور از اسکنر زمین 3D می تواند به سرعت بررسی یک منطقه بزرگ را پیدا اهداف بالقوه زیرزمینی. همچنین این اسکنر پیشرفته ساخت شرکت آلمانی OKMdetectors  می‌باشد

 

امکانات طلایاب EXP 6000:

  • وزن کل: 2.98 پوند (1.35 کیلوگرم)
  • 4 حالت عملکرد: اسکن زمین، اسکن تونل، مغناطیس سنج، اسکن مواد معدنی، دارای نشانگر پین و اسکن زنده
  • صفحه لمسی: در کنار دستگیره کنترلگر، اپراتور می تواند از صفحه لمسی eXp 6000 استفاده کند. همچنین عملکرد اسکنر زمینی بسیار ساده و راحت است.
  • فناوری بی سیم: جابجایی آسان بدون کابل با استفاده از فناوری WiFi. 

 

صفحه نمایش طلایاب EXP 6000

 

  • رابط کاربری چند زبانه: یک رابط کاربری گرافیکی (GUI) با زبان های مختلف را برای درک بهتر اپراتورهای آن ارائه می دهد. همه عناصر و دیالوگ های منو به بیش از 12 زبان ترجمه شده است.

از دیگر دستگاه طلایاب و گنج یاب های این کمپانی میتوان به اسکنر ROVER UC و اسکنر eXp 5000 اشاره کرد.

0/5 (0 دیدگاه)