اسکنر سه بعدی ترو ویدو یک دستگاه اندازه گیری سه بعدی برای تشخیص فلز و محل دقیق ناهمواری های زمین است. این دستگاه فلزیاب بر اساس تکنولوژی تازه توسعه یافته و اندازه گیری آن توسط تکنولوژی Tero Vido UG، آلمان است. کل دستگاه در آلمان توسعه و تولید شده است. این آشکارساز به شما کمک می کند تا انواع فلزات را کشف و تشخیص دهید. ازجمله مواردی ک میتوانید با این فلزیاب بیابید عبارتند از: فلزات مغناطیسی مثل آهن یا فولاد یا فلزات غیر مغناطیسی مانند طلا، نقره و مس. علاوه بر این، Tero Vido یک سیستم مناسب برای تشخیص دادن حفره های زیرزمینی، مانند پناهگاه ها، گورها، تونل ها و یا مکان های دیگر است. برای خرید انواع گنج یاب ها روی لینک کلیک کنید.

 

یکی از چیزهایی که باعث می شود سیستم Tero Vido کاملا خاص باشد، علاوه بر نقطه زنی دقیق، نفوذ در عمق زمین است. با توجه به اندازه شی، تا عمق قابل توجه 18 متر  را می تواند تشخیص دهد. رابط کاربری نرم افزار اختصاصی در حال حاضر به زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، روسی، عربی، ترکی، اسپانیایی، یونانی، رومانیایی و بلغاری است. زبان های بیشتر به زودی به زودی به روز می شوند. به روز رسانی های نرم افزاری اتوماتیک و رایگان است شامل، بهبود نرم افزار و نیز زبان های جدیدتر.

اسکنر سه بعدی ترو ویدو

اسکنر سه بعدی ترو ویدو در 3 مدل بیسیک (Basic)و بیسیک پلاس( Basic Plus) و پروفشیونال (Professional) توسط کشور آلمان کمپانی Tero Vido تولید می شود و شباهت زیادی به محصولات فلزیاب okm آلمان دارد. این دستگاه فلزیاب به علت کم حجم بودن و ساده بودن در مدت کوتاهی محبوبیت زیادی در بین زمین شناسان در عرصه فلزیاب کسب کرده است

امکانات و ویژگی های اسکنر سه بعدی ترو ویدو

  • رابط کاربری چند زبانه
  • نرم افزار اختصاصی به زبانهای انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، روسی ، عربی ، ترکی ، اسپانیایی ، یونانی ، رومانیایی و بلغاری
  • به روز رسانی خودکار و رایگان نرم افزار
  • دفترچه راهنمای کاربر: آلمانی | انگلیسی

گنج یاب سه بعدی ترو ویدو

 

اسکنر سه بعدی ترو ویدو شامل اسکنر نامرئی زمین و سبک وزن و یک رایانه (تبلت) قابل حمل است. هیچ کابل یا باتری سنگین مانع کار دستگاه نمی شود. بلافاصله پس از اتمام فرایند اندازه گیری، نتایج را می توان در نرم افزار تجزیه و تحلیل کرد. ظرفیت ذخیره سازی و همچنین اندازه میدان اندازه گیری تقریبا نامحدود است. از دیگر دستگاه اسکنر های پیشرفته میتوان به اسکنر زمین LEADER X4 و اسکنر future 2018 اشاره کرد.

0/5 (0 دیدگاه)