امروزه مگنومترها مصارف وسیعی دارند که دستگاه اسکنر زمین LEADER X4 نیز از حالت آیونیک و مگنتیک پشتیبانی می‌کند، عمده ترین آنها شناسایی میدان های مغناطیسی و آنومالی های زیرسطح می باشد ودر کشور های پیشرفته در ساخت و سازها و در باستان شناسی و سد سازی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. برای اطلاع از قیمت فلزیاب ها به صفحه آخرین قیمت فلزیاب مراجعه نمائید.

  • سیستم کاری: آیونیک-مگنتیک
  • شعاع زنی: 10 تا 300 متر خطی
  • عمق زنی: آیونیک 7 متر-مگنتیک 8 متر

 

اسکنر زمین LEADER X4

 

بررسی کلی دستگاه اسکنر زمین LEADER X4

دستگاه اسکنر زمین LEADER X4 از دو تکنولوژی به روز و خاص بهره می برد که تولید سال 2020 می باشد. گزینه آیونیک دستگاه دارای سه آنتن است که بصورت خطی شعاع زنی می کنند که این امر باعث کاهش خطای دستگاه می‌شود. به این نکته توجه فرمائید که این دستگاه برخلاف اسکنرهای فرکانسی کار می‌کند، شعاع زن های فرکانسی با چرخ روی بلبرینگ کار می‌کنند اما در سیستم اسکنر میدان یا خطی Leader X4 خود دستگاه و آنتن هایش ثابت می‌باشند و فقط از طریق صدا میدان و هدف یابی می‌‌شود و همچنین این دستگاه دارای حالت مگنتیک بسیار ساده و کارآمد است که می تواند اهداف با میدان های مغناطیسی را بوسیله سنسور مگنتیک آشکار کند.

در حالت کلی از قـسمت مگنتیک دستگاه برای یافتن حفره ها، تونل ها، اتاق ها و … استفاده می‌گردد همینطور به راحتی می توان حفره ها و تونل ها را شناسایی کرد و قابل ذکر است که با این دستگاه می توان در کنار شعاع زنی و میدان یابی، حفره یابی را هم انجام داد.

 

طلایاب لیدر ایکس 4

 

دستگاه اسکنر زمین LEADER X4 در کنار کارایی بالا از قیمت مقرون به صرفه ای نیز برخوردار می باشد و به علت سهولت کارکرد با آن، می تواند هم برای افراد آماتور و هم برای افراد حرفه ای که از کارکردن با شعاع زن های آنتی با خطای بالا خسته شده اند، انتخاب مناسبی باشد. از دیگر دستگاه اسکنر ها میتوان به دستگاه Leader X10 اشاره کرد.

5/5 (1 دیدگاه)