اسکنر KS 700 با فناوری مدرن و سیستم GPR یکی از بهترین های شناخته شده در دنیا می باشد که فقط برای شناسایی حفره ها، فلزات، باستان شناسی، کابل ها، لوله ها و حفره ها طراحی شده است و در کل برای مصارف ژئوفیزیک می باشد و هیچ کاربردی برای فلزیابی (پیدا کردن گنج) ندارد!!!

این دستگاه دارای صفحه نمایش با کیفیت است تا شما به راحتی بتوانید در تاریکی هم از این دستگاه استفاده کنید . عمق کاوش  ks 700 متغیر است یعنی اپراتور تعیین میکند که دستگاه تا چه عمق به کاوش بپردازد و شما به اسانی میتوانید به هدف خود برسید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این اسکنر و خرید فلزیاب روی لینک کلیک کنید.

 

اسکنر KS 700

 

مشخصات اسکنر KS 700 عبارت اند از:

  • دارای وزن 5.1 کیلوگرم
  • توانایی کاوش تا 15 متر زیر زمین
  • دارای نرم افزار 2 بعدی برای اندازه گیری هدف های شناسایی شده
  • این دستگاه در ابعاد  طول 44 ، عرض 33 ، ارتفاع 12 سانتی متر
  • دارای باتری ژله ای Plumb-acid 12V 18Ah
  • دارای یک آنتن برای انتقال و دریافت
  • قابلیت بهینه سازی دستگاه با استفاده از نرم افزار

 

طلایاب KS 700

 

طلایاب KS-700، می تواند حفره ها و غارهای موجود در زمین را با هر دو سیستم صوتی و حسگر تشخیص دهد این دستگاه مناسب برای متخصصان است و شامل تنظیمات زیادی برای شرایط مختلف است
توانایی فوق العاده ای در انتقال فرکانس هایی دارد که می توانند به عمق 40 تا 60 متری زیر سطح زمین برسند. اسکنر KS-700 به منظور سهولت استفاده از فناوری، از جدیدترین دستگاه های تصویربرداری استفاده کرده است.

فلزیاب KS 700  دارای 1 آنتن (فرستنده و گیرنده) است که به دستگاه و قطعات الکترونیکی وصل شده است. برای این دستگاه لازم نیست که آنتن را تغییر دهید تا عمق بیشتری را بررسی کنید. آنتن نیز دارای محافظ می باشد و می توان در محیط های مختلف از آن استفاده کرد. عمق زنی با یک فرمول و با تکنیک های رادار و توسط نرم افزار محاسبه می شود. رادار را فقط باید یک نفر کنترل کرد.

شاید به این مطالب هم علاقه داشته باشید:

اسکنر ROVER UC

اسکنر eXp 5000

0/5 (0 دیدگاه)