ردیاب GOLD STEP یک دستگاه پیشرفته سیستم دوتایی است که با فناوری EMR کار می کند تا طلا ، نقره و غارها را به عمق 30 متر و 1000 متر به عنوان یک سیستم دوربرد ، بسیار فیلتر و با دقت تشخیص دهد. این دستگاه مجهز به فیلترهای ساخته شده از طلا به منظور پاکسازی سیگنالهای ناخالصی و فیلتر 100٪ آن است.

 

ردیاب GOLD STEP

این دستگاه همچنین با فناوری جدید ارائه شده است اتاق فرکانس این فناوری بسیار مدرن است و در بازارهای سنتی با هیچ دستگاه دیگری در دسترس نیست .. آنها فرکانس خصوصی برای هر فلز به طور جداگانه در اتاق ارائه می دهند .. و بنابراین یافتن آن در اجسام هدف آسان است. 

برای اطلاع از قیمت ردیاب ها و شعاع زن ها به صفحه لیست آخرین قیمت فلزیاب مراجعه نمائید.

 

فناوری ردیاب GOLD STEP:

این دستگاه تکنیک های بسیار مدرنی برای تشخیص طلا و مواد معدنی موجود در سیستم های یکپارچه بین انرژی الکترومغناطیسی استاتیک و سیستم اسکن برد طولانی مجهز است. شکی نیست که مواد معدنی موجود در زمینه های مغناطیسی مثبت بوده و غارها را تشکیل می دهند. میدان های مغناطیسی خلاء منفی است و بنابراین می توانیم از طریق سنسورها و رادارها در سنسور عرضه شده توسط دستگاه ، فلزات و شکاف ها را تا عمق حداکثر 30 متر تشخیص داده و قادر به نفوذ و احساس میدان های مغناطیسی شکل گرفته در نتیجه وجود فلز یا غارها و حفره های پنهان.

 

ردیاب گلد استپ

 

ویژگی های دستگاه ردیاب گلد استپ

  • شامل سه برنامه تشخیص است: کشف طلا یا گنجینه های طلایی- کشف قطعات طلا یا طبیعی کشف گنجینه های برنز – کشف گنجینه های نقره -کشف غارها- تونل ها- حفره ها- مقبره های باستانی.
  • می تواند تا 30 متر زیر سطح زمین را تشخیص دهد و به کاربر این امکان را می دهد که قبل از شروع کار عمق آن را انتخاب کند.
  • این دستگاه کاربران را قادر می سازد تا برنامه های دوربرد را انتخاب کنند، برای مثال 200 متر ، 400 متر، 600 متر، 800 متر و 1000 متر.
0/5 (0 دیدگاه)