فلزیاب GARRETT PD 3500I پیشرفته ترین دستگاه در نوع خود است. این فلزیاب برای محیط های امنیتی مانند زندان ها و بازرسی مورد استفاده قرار میگیرد. با ورق های آلومینیومی ساخته شده و با پیچ های ضد انعطاف برای مقاومت در برابر اثرات سوء استفاده و تغییرات آب و هوا مونتاژ شده است.

 

فلزیاب GARRETT PD 3500I

امکانات فلزیاب GARRETT PD 3500I

  • قدرت: کاملا اتوماتیک 100 تا 240 واحد. منبع تغذیه با استانداردهای UL، CSA، TUV و VDE مطابقت دارد
  • دمای عملیاتی: -4F (-20 درجه سانتیگراد) به 158F (70C)؛ رطوبت به 95٪ غیر تراکم
  • استانداردهای حفاظت / حفاظت از جسم خارجی با IP 55، استاندارد IEC مطابقت دارد. “درجه حفاظت ارائه شده توسط محوطه،” IEC 60529

اثبات و کشف هدف

تمام قطعات الکترونیک فلزیاب GARRETT PD 3500I را می توان در پشت یک درب قفل کلید در مونتاژ کلاه ایمنی محافظت کرد. کدهای دسترسی به سطح دوگانه مورد نیاز یا تغییر تنظیمات حساسیت و برنامه های تشخیص؛ یک سطح برای استفاده توسط ناظران در انتخاب برنامه ها و حساسیت و دیگری برای تنظیم اولیه و کنترل کلی موجود است؛ کد توالی غیر قابل تنظیم مجدد، تمام تغییرات ایجاد شده هر زمان که کدهای حساسیت دسترسی پیدا می کنند. هشدار قابل شنیدن هر گونه تلاش غیر مجاز برای دسترسی را گزارش می دهد. تمام اتصالات برای اطمینان از اتصالات مناسب کلید می شوند.

تکنولوژی ساخت و ساز

ساخته شده از صفحات آلومینیومی با کناره های انعطاف پذیر برای محافظت در برابر حداکثر سوء استفاده فیزیکی.

خروجی های کنترلی

سوئیچ های حالت جامد (ولتاژ کم ولتاژ پایین یا DC) برای فعال سازی هشدارهای خارجی و دستگاه های کنترل.

هماهنگ سازی

کانال های متعدد اجازه می دهد چندین MS 3500s و دیگر آشکارسازهای Garrett به طور همزمان در نزدیکی عمل کنند

 

دستگاه PD 3500I

 

سرکوب تداخل

100٪ سنسور کویل فردا محافظ؛ تداخل RFI با سخت افزار کاهش می یابد؛ مدارهای ویژه Garrett ساخته شده برای سرکوب سر و صدا و نادیده گرفتن مانیتورهای اشعه ایکس. تداخل فیزیکی به حداقل رساندن طراحی کویل و مدار

هشدار دهنده

نور آماده نشان می دهد واحد عملیاتی است؛ چراغ های زنگ دار و هشدارهای قابل شنیدن زمانی که مقدار هدف فلز شناسایی می شود فعال می شود.

پوشش اهداف

برنامه ها برای از بین بردن مشکل اهداف متفاوتی از یکدیگر طراحی شده اند.

ضمانتنامه

دارای گارانتی 24 ماه برای قطعات فلزیاب

0/5 (0 دیدگاه)